.

Animeblog.cz – popularizace japonského anime a všeho okolo

Vše okolo: „Když anime kreslí realita - doplněno”

Přečteno: 5263x | Vydáno: 24.3.2014 | Upraveno: 13.4.2014

Není pochyb, že kdykoliv se anime téma protne s realitou, znamená to pro otaku důvod k radosti.

Většinou se tak děje prostřednictvím cosplaye, kdy se fanoušci snaží zevnějškem napasovat do podoby anime hrdinů, což se kolikrát i dost přesvědčivě daří.

Někdy se ale může vyskytnout i přesně opačná situace, to když se úplně reálná osoba z nějakého nevšedního důvodu stane předlohou své anime podoby.

Tentokrát se anime (manga) forma protla s politikou a to v osobě jménem Natalia Poklonskaja.

Známe slabost tvůrců mangy a anime pro kontrast mezi křehkým zjevem a hrdou uniformou v součinnosti s drsně odpovědnou funkcí, posuďte tedy sami (prezentaci spustíte kliknutím do obrázku):

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.K původní sérii s odstupem přibylo mnoho dalších povedených fanartů, což svědčí o tom, že prokurátorce Natálce popularita neubývá :)

11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.A jeden hýbací…

33.Kdo je to vlastně Natalia Poklonskaja? Kdysi studentka práv na univerzitě v Jaltě, později zaměstnaná na státním zastupitelství v krymském Simferopolu a po odtržení Krymu od Ukrajiny jmenovaná do funkce generální prokurátorky Republiky Krym, která se nově připojila k Ruské federaci. Tedy po našem něco na způsob vrchní státní zástupkyně. Zda v sobě mladistvě vyhlížející generální prokurátorka, v uniformě dávající tušit ukrutnou autoritu, opravdu něco z anime charakteru má, posuďte sami. Pokud ano, třeba se objeví v nějakém seriálu.


Na závěr pak přirovnání z Fullmetal Alchemist:… a jeden „crossover“ z Girls und Panzer:Stát se objektem anime malůvek, jak je vidět, vlastně není nic složitého – postačí se narodit s nějakými dispozicemi, dobře se učit, získat vysokou funkci, trefit se do politické krize světového významu, stát v pravý čas na správné straně, nebát se do toho praštit – a máte to zaručeně v kapse :)

Chceš-li, vlož komentář...
Přezdívka:
Web:
Zpráva:
 
MlaW | 24. březen 2014, 16:02

…a pak se taky může objevit v nějakém hentai, kde ji každou minutu bude prznit nějaký úchyl :D

Skogen | 24. březen 2014, 19:40

Z východu předpokládám maximálně ecchi, které už taky po netu koluje, přece jen úcta k autoritám a tak :)

Vše okolo: „Když anime kreslí realita - doplněno”